Článek

bg_main


Jsme nejlepší oddíl v republice!!

24.Března

Díky MČR v přespolním běhu, které se konalo tento víkend, jsme nejlepší oddíl v republice!! A to díky 4 medailím - zlatu Petra Vitnera, stříbru Lukáše Kourka a Heleny Tlusté a bronzu Katky Pulgretové !!!
V sobotu 24.3. se u Horažďovic v krásném areálu konalo MČR v přespolním běhu všech kategorií. Naše početná výprava (17 závodníků) se maximálně zvýraznila a v medailovém žebříčku nám patří první místo! Fantastický závod předvedli Kourek a Vitner v kategorii mílařů, kde zcela deklasovali ostatní běžecké pole a jejich závěr přivedl diváky do varu. O vítězi rozhodovala cílová fotografie a šťastnější byl Petr Vitner. Stříbrnou medaili přidala spolehlivá sběratelka cenných kovů Helena Tlustá v juniorkách. Bronz a první velkou medaili si veze domů mladší žákyně Kateřina Pulgretová!
Ale nezapomeneme ani na další pěkná umístění - 9. místo Skalníkové v nabité kategorii žen, 12. místo v mílařích Zimoly (a dobré skalpy), 14. místo Hroudové v dorostenkách, 16. místo v premiéře Koukala v dorostencích a 18. místo Brychty v běhu mužů-vytrvalců. Ostatní (Šacl, Bednář, Nejedlý, Hubáček, Papežová, Homolková) srdnatě bojovali, ale na přední umístění tentokráte nedosáhli. Ale všichni zaslouží pochvalu za skvělou reprezentaci našeho oddílu!

Petr Hubáček st.

Zpět Zpět