Kdo nás podporuje

bg_main

Tak jako za profesionálními sportovci stojí tým pomocníků, spolupracovníků a sponzorů, tak i náš oddíl takové lidi hledá a potřebuje. A my si velice vážíme takových lidí, kteří nás podporují a pomáhají nám, a doufáme, že spolupráce s nimi bude ještě dlouhá a oboustranně uspokojivá. Neboť bez jejich pomoci by byla naše práce a snaha místy velmi obtížná, ne-li dokonce nemožná.

Chcete s námi také spolupracovat a podporovat nás v našem snažení? Zde se dovíte více.

Tisíceré díky vám všem!

Firma Hettich ČR k.s.

Jejich příspěvku v hodnotě 13 500,- na rok 2019 si velice vážíme. Dárkový poukaz najdete zde. Děkujeme

Nové  Město na Moravě

Nové Město na Moravě pomáhá našemu oddílu finančně i materiálně, ať už to jsou různé granty a příspěvky na činnost nebo oprava klubovny a rekonstrukce stadionu. Děkujeme!

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy příspívá našemu oddílu programem na podporu organizace sportu ve sportovních klubech

Kraj VysočinaKraj Vysočina

Kraj Vysočina přispívá dle vyhlášených programů na základě žádosti TJ (dotace na účast na ME nebo MS, grantový program celoroční aktivity pro mládež, grantový program Sportoviště apod). Děkujeme!

Všeobecká zdravotní pojišťovna

VZP přispívá na spolupořádání přespolních běhů, které pořádáme, např. Memoriál Cyrila Musila nebo tradiční běh Korunou za korunu. Děkujeme!

Tělovýchovná jednota

TJ, jejíž nezanedbatelnou část náš oddíl tvoří, pomáhá zejména v zimmních měsících pronájmem tělocvičen, kde se můžeme věnovat přípravě mládeže, členů i reprezetace. Děkujeme

Český atletický svaz

ČAS jakožto zaštiťovatel veškerého atletického pohybu v naší republice, přispívá našemu oddílu hlavně finančně, ať už na tréninky členů oddílu nebo na údržbu a provoz stadinu. Děkujeme!

Gymnázium Jihlava a Gymnázium Nové Město na Moravě

Jihlavské gymnázium spolupracuje s naším oddílem do té doby, kdy byla schválena tzv. sportovní třída, též se zaměřením na atletiku. Gymnázium Nové Město na Moravě se zařazení atletiky mezi ostatní výběr sportů dočkalo tento rok, jde tedy o počínající spolupráci. Oběma gymnáziím děkujeme!

Joma

Španělská značka sportovního oblečení, jejichž drezy můžete vidět na závodech u některých našich závodníků.

Ještě jednou děkujeme :o)

Porfolio

Pokud máte zájem spolupracovat s naším oddílem a lidmi, kteří se kolem něj pohybují, zde je malé portfolio našeho oddílu, které shrnuje naši práci a její výsledky. Budeme se těšit na Vaši spolupráci!