Úspěchy 2010

bg_main

Zpět na úspěchy

12.12. || ME v krosu - ALBUFEIRA (Portugalsko)
67. Lukáš Kourek 10 km  
24.11. || Ekidenská štafeta - CHIBA (Japonsko)
9. Česká štafeta - Lukáš Kourek 1. úsek 5km 14:12
6.9. || MČR silniční běh - PRAHA Běchovice
2. Lukáš Kourek 10km 31:44
10. Petr Vitner 10km 33:11
11.9. || MU 22 - VELJE (Slovinsko)
1. Lukáš Kourek 1500m 3:57,49
3. Jitka Kubelová hod diskem 49,77
(2.) MB Jitka Kubelová vrh koulí 14,15
28.-29.8. || MČR22 - BŘECLAV
1. Lukáš Kourek 1500m 4:00,54
1. Lukáš Kourek 5000m 14:55,20
1. Jitka Kubelová hod diskem 53,55
3. Helča Tlustá 3000m př. 11:26,80
3. Jitka Kubelová vrh koulí 13,86
5. Radka Janoušová 800m 2:14,23
5. Petr Vitner 1500m 4:02,63
6. Petr Zimola 1500m 4:03,20
6. Vášová, Dufková, Maršánová, Janoušová 4x400 4:07,07
8. Lucka Maršánová 800m 2:22,35
9. Petr Vitner 800m 1:56,33
19.-25.7.2010 || MSJ - Kanada MONCTON
10. Jitka Kubelová disk 47,88 (kval. 49,98)
17.-18.7.2010 || MČR dospělých - TŘINEC
3. Lukáš Kourek 5000m 14:29,37
3. Petr Vitner 1500m 3:53,29
5. Helča Tlustá 3000m př. 11:27,87
10. Radka Janoušová 800m 2:19,43
11. Petr Zimola 800m 1:54,35
17. Lída Brázdová 400m 60,52
25.-27.6. || MČR dor + jun - TÁBOR
1. Helča Tlustá 1500m př 5:25,52
1. Helča Tlustá 3000m 10:56,44
1. Jitka Kubelová disk 51,14
2. Jitka Kubelová koule 4kg 13,74
3. Radka Janoušová 800m 2:11,64
6. Radka Janoušová 1500m 4:48,06
6. Marie Miličková 3000m 11:16,01
8. Marie Miličková 1500m 5:00,93
8. Tereza Košíková 6:07,12
8. Vášová, Dufková, Tlustá, Janoušová 4x400 4:04,98
11. Jiří Šacl 800m 2:06,91
14. Radka Vášová 400m 61,16
27.5.2010 || Zlatá Tretra - OSTRAVA
1. Vitner Petr 1500m (národní) 3:50,96
7. Radka Janoušová 800m (národní) 2:14,18
15. Helena Tlustá 800m (národní) 2:26,34
15. Lukáš Kourek 3000m 8:17,26
16. Zimola Petr 800m (národní) 1:55,55
20.-21.3.2010 || MČR všech kategorií v přespolním běhu - TEMELÍN
1. Lukáš Kourek do 22.let (6. muži)
2. Helena Tlustá dorostenky
4. Petr Vitner muži mílaři
8. Radka Janoušová juniorky
9. Martina Papežová žákyně
19. Jiří Šuška junioři
30. Jiří Šacl dorostenci
20.-21.2.2010 || Dorostenecké MČR v hale - PRAHA Stromovka
1. Helena Tlustá 1500m 4:58,80
1. Helena Tlustá 3000m 10:51,17
3. Jitka Kubelová koule 4kg 12,51
4. Radka Janoušová 800m 2:16,34
6. Jiří Šuška 3000m 09:11,66
7. Jiří Šuška 1500m 4:10,17
8. Radka Janoušová 1500m 5:01,30
11. Marie Miličková 1500m 5:14,13
11. Marie Miličková 3000m 11:27,74
12. Radka Vášová 400m 64,36
12. Jiří Šacl 800m 2:16,77