Úspěchy 2012

bg_main

Zpět na úspěchy

Pražský maraton, Mistrovství ČR veteránů v maratonu (20.10.)
7. Brychta Jiří maraton 2:39:41
Mistrovství ČR v silničním běhu (30.9.)
7. Kourek Lukáš 10 km 31:00:00
23. Trávníček Matěj 10km 33:36:00
Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, sk. B (15.9.)
1. Tlustá Helena 3000 m př. 11:11.54
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze - Praha Eden (1.9.)
1. Vitner Petr 1500 m 3:56.88
1. Tlustá Helena 3000 m př. 11:03.99
1. Kubelová Jitka disk 51,20
2. Kubelová Jitka koule 13,91
3. Janoušová Radka 800 m 2:14.22
4. Maršánová Lucie 800 m 2:17.88
4. Trávníček Matěj 1500 m 3:58.89
4. Trávníček Matěj 5000 m 15:07.12
5. Brázdová,Maršánová, Dufková, Janoušová 4x400 m 4:02.80
6. Nejedlý, Šacl, Trávníček, Vitner 4x400 m 3:27.25
7. Brázdová Lýdie 800 m 2:19.87
7. Šacl Jiří 1500 m 4:02.38
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (10.7.)
16. Tlustá Helena 3000m př. 11:19.49
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze - Olomouc (30.6.)
8. Pulgretová Kateřina 1500m 5:05.29
Mistrovství Evropy - Helsinky (26.6.)
22. Kubelová Jitka disk 51,71
Mistrovství ČR jun+dor - Praha (22.6.)
1. Tlustá Helena 3000 m př. 10:59.93
3. Tlustá Helena 1500 m 4:48.32
3. Šacl Jiří 1500 m 3:59.82
7. Šacl Jiří 800m 1:59.37
10. Koukal František 1500m 4:29.00
11. Hroudová Marie 1500m 5:19.37
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze - Vyškov (16.6.)
1. Vitner Petr 800m 1:52.10
1. Kourek Lukáš 1500m 3:51.83
2. Janoušová Radka
2. Tlustá Helena 300m př. 10:43.80
3. Kubelová Jitka disk 51,96
5. Vitner Petr 800m 1:53.19
6. Brázdová, Maršánová, Tlustá, Janoušová 4x400m 4:03.64
7. Kubelová Jitka koule 12,94
8. Janoušová Radka 800m 2:15.82
13. Trávníček Matěj 1500m 4:02.18
15. Vitner Petr 1500m 4:17.76
XI. České akademické hry (11.6.)
1. Janoušová Radka 800m 2:16.63
2. Brázdová Lýdie 800m 2:17.07
3. Brázdová Lýdie 400m př. 66.56
Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko (9.6.)
5. Tlustá Helena 1500m 4:43.57
XXVIII. SELL Student Games (18.5.)
3. Petr Zimola 800m 1:57.20
5. Petr Zimola 1500m 4:01.50
Mistrovství světa veteránů v hale půlmaratón/M (3.4.)
8. Brychta Jiří půlmaraton 1:12:34
Mistrovství ČR v přespolním běhu - ACCC Horažďovice (24.3.)
1. Vitner Petr mílaři 0:10:51
2. Tlustá Helena juniorky 0:13:44
2. Kourek Lukáš mílaři 0:10:51
3. Pulgretová Kateřina žákyně 0:04:16
9. Skalníková Eva ženy 0:22:39
12. Petr Zimola mílaři 0:11:38
Mistrovství ČR mužů a žen - Praha Stromovka (25.2.)
2. Kourek Lukáš 3000m 8:22.28
2. Brázdová, Tlustá, Skalníková, Janoušová 4x400m 4:18.12
5. Skalníková Eva 1500m 4:38.66
5. Kubelová Jitka koule 14,29
8. Janoušová Radka 1500m 4:39.83
8. Brázdová Lýdie 800m 2:19.03
8. Zimola Petr 1500m 3:59.09
10. Tlustá Helena 1500m 4:43.82
11. Vitner Petr 1500m 4:06.96
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - Praha Stromovka (18.2.)
1. Tlustá Helena 3000m 10:16.40
2. Tlustá Helena 1500m 4:48.56
7. Šacl Jiří 800m 1:59.78 (1:59.51 v kval.)
9. Hroudová Marie 3000m 11:40.46
10. Dufková Renata trojskok 10,52
12. Šacl Jiří 1500m 4:15.43
Akademické mistrovství ČR (9.1.)
1. Jitka Kubelová koule 13,91
3. Petr Zimola 800m 1:58,73
3. Eva Skalníková 1500m 4:45,77
4. Maršánová Lucie 800m 2:21.17
4. Janoušová Radka 1500m 4:52.35
4. Petr Vitner 1500 4:02.61