Úspěchy 2013

bg_main

Zpět na úspěchy

Mistrovství světa veteránů (16.10.)
4. Brychta Jiří 10 000m 33:21.08
8. Brychta Jiří maraton 2:39:59
Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek - Běchovice (29.9.)
1. Vitner Petr 10km 30:02
5. Kourek Lukáš 10km 31:48
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze - Ústí nad Orlicí (31.8.)
1. Kubelová Jitka koule 14.41
1. Kubelová Jitka disk 53.64
3. Trávníček Matěj 1500m 4:00.62
3. Trávníček Matěj 5000m 14:54.31
4. Hroudová Marie 5000m 19:18.21
5. Tlustá Helena 3000m př. 11:45.80
6. Šacl Jiří 1500m 4:02.16
7. Novotná Lenka 100m 12,61
7.(R) Novotná Lenka 200m 26,81
8. Beneš, Nejedlý, Trávníček, Šacl 4x400 3:30.82
12. Janoušová Radka 1500m 4:54.69
SAVO games - Kuopio Finsko (21.7.)
2. Kubelová Jitka disk 54.51
ME 22 (11.7.)
7. Kubelová Jitka disk 53,58
3. (Q) Kubelová Jitka disk 54,70
Honvéd Kupa (5.7.)
2. Vitner Petr 1500m 3:44.79
ME družstev 1.liga - Dublin (22.6.)
6. Kourek Lukáš 5000 m 14:56.81
6. Kubelová Jitka disk 1kg 48.93
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (22.6.)
1. Šacl Jiří 1500m 4:03.59
8. Šacl Jiří 800m 2:04.26
14. Novotná Lenka dálka 4.96
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze - Tábor (15.6.)
1. Kubelová Jitka disk 1kg 57.54
1. Kourek Lukáš 5000m 14:42.64
2. Vitner Petr 1500m 3:55.45
3. Nejedlý, Šacl, Trávníček, Vitner 4x400m 3:35.73
7. Brázdová, Janoušová, Maršánová, Novotná 4x400m 4:04.95
8. Trávníček Matěj 1500m 3:58.69
9. Šacl Jiří 1500m 3:58.70
11. Maršánová Lucie 1500m 4:50.57
Hallesche HALPLUS Werfertage - Halle Německo (25.5.)
1. (B) Kubelová Jitka 57.21
Internationales Läufermeeting (12.5.)
2. Kourek Lukáš 3000 m 8:04.39
5. Šacl Jiří 1000m 2:27.46
6. Trávníček Matěj 1000 m 2:27.75
Meeting Elite de Montgeron (12.5.)
2. Kubelová Jirka disk 56.25
Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen - Pardubice (20.4.)
15. Brychta Jiří půlmaratón 1:12:04
MČR v přespolním běhu (30.3.)
1. Vitner Petr muži mílaři 11:15
4. Koukal František dorostenci 12:15
5. Pulgretová Kateřina žákyně 11:41
6. Kourek Lukáš muži vytrvalci 31:59
7. Trávníček Matěj muži mílaři 11:44
8. Hroudová Marie dorostenky 11:46
12. Maršánová Lucie ženy 25:29
14. Šacl Jiří junioři 21:40
Evropský zimní vrhačský pohár - Castellon Španělsko (16.3.)
7. Kubelová Jitka disk 58.30
Mistrovství ČR žáků a žákyň - Jablonec n/N. (2.3.)
6. Pulgretová Kateřina 1500 m 5:17.87
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (23.2.)
3. Šacl Jiří 800m 1:56.95
5. Koukal František 3000m 9:20.13
11. Hroudová Marie 3000 m 11:22.68
13. Šacl Jiří 1500 m 4:15.37
Mistrovství ČR mužů a žen (16.2.)
1. Kourek Lukáš 3000 m 8:10.18
3. Kubelová Jitka koule 14.14
4. Kourek Lukáš 1500 m 3:50.66
5. Vitner Petr 1500 m 3:53.59
11. Trávníček Matěj 1500 m 3:58.22
Mezinárodní mítink - Vídeň (31.1.)
3. (B1) Trávníček Matěj 3000 m 8:49.38
7. (B3) Kourek Lukáš 3000 m 8:11.86