Přidejte se k nám

bg_main
Bankovní spojení:
www číslo účtu kód banky variabilní symbol
http://atletikanmnm.mameweb.cz/ 1623637379 0800 (ČSOB) rodné číslo zájemce

Nabízí odborně vedenou všeobecnou průpravu dětí od 5 let směřovanou k základním zdravým sportovním návykům a případné atletické specializaci v mládežnických a starších věkových kategoriích. Poskytuje individuální tréninky dorostu, juniorů a dospělých, odborné konzultace sportující veřejnosti apod.

Roční příspěvek oddílu a tělovýchovné jednotě činí 700 Kč. Členové oddílu mohou být registrováni Českým aletickým svazem – poplatek za registraci činí 100 Kč. Náš oddíl navrhuje/doporučuje registrovat členy narozené v roce 2002 a starší. Poplatky uhraďte a vyplněné přihlášky odevzdejte do 21.10.2013 na hodinách tréninků atletického oddílu.


K činnostem oddílu patří vedle společného trénování i organizace závodů, zejména přímo na stadionu nebo v částech Nového Města na Moravě a okolí. Od členů očekáváme aktivní účast na akcích pořádaných oddílem, od vybraných závodníků na soutěžích kraje Vysočina, od těch nejúspěšnějších závodění na republikové i reprezentační úrovni.


V průběhu roku pořádáme různá soustředění, kterých se účastní zejména starší členové oddílu, reprezentanti ČR a jejich nadějní následovníci. V době letních prázdnin k naší nabídce přidáváme ještě týdenní sportovně rekreační pobyt pro nejmenší členy oddílu, případně i jejich rodiče.

Před sklonkem roku rekapitulujeme uplynulou sezónu na výroční schůzi, o jejím letošním prosincovém termínu budete včas informováni, už teď jste srdečně zváni.

Co se kdy kde můžete těšit :o)
Akce Kdy se koná
Rozloučení s dráhovou sezónou pátek 4. října v době tréninku
Podzimní přespolní běh neděle 6. října Koupaliště NMnM
Memoriál Cyrila Musila sobota 12. října Turistická chata Studnice
Běh na Kaplisko pátek 18. října od evangelického hřbitova NMnM
SpolkuBál pátek 29. listopadu KD NMnM – 1. ročník plesu NO
Výroční schůze AO prosinec 2013, termín bude upřesněn

Oceňujeme aktivní přístup rodičů , kteří dětem umožní účastnit se akcí nabízených atletickým oddílem, zejména pak vítáme pomoc při dopravě dětí na akce mimo Nové Město na Moravě.

Pokud máte možnost vzít občas v sobotu či v neděli auto a dovézt své dítě, případně doplnit zbývající místa dalšími závodníky, na závody, označte nám, prosíme, tuto skutečnost v přihlášce. Děkujeme.

Pokud máte možnost podílet se na závodech pořádaných naším oddílem věnováním nějakých cen pro úspěšné závodníky (věcné ceny, finanční dary,…), budeme rádi, když nás na sebe upozorníte v přihlášce. Děkujeme :o)


Jste-li naším potencionálním sponzorem, nebo máte kontakt na někoho, kdo by mohl finančně náš oddíl podporovat, bez okolků nás kontaktujte, popřípadě se může podívat na naše výsledky. Děkujeme!!! :o)


Pokud máte nějaké osobní zkušenosti se sportem, uveďte, prosíme, do poznámky v přihlášce, ať víme, s kým máme tu čest… (Rozličná sportovní odvětví, rekreační i profesionální úroveň, různá míra úspěchu, vše nás zajímá…).


S jakýmikoli dalšími dotazy se kdykoli obracejte na předsedu oddílu, před či po tréninku na kohokoli odpovědischopného :o).